3rajd_pieszy

Otwarcie Domu Soli Deo w 真這wie
W 真這wie, gdzie w czasie okupacji hitlerowskiej ukrywa si ksi鉅z Stefan Wyszy雟ki, 2 wrzenia 2015r. odby這 si uroczyste otwarcie i powi璚enie Domu Soli Deo. Uroczysto rozpocz窸a si Msz w. pod przewodnictwem Ks. Abpa Stanis豉wa Budzika. Ksi鉅z Arcybiskup wyg這si r闚nie s這wo Bo瞠 i wraz z innymi osobami, mi璠zy nimi pani Maria Gmyz - architekt Domu i cz這nek Rady Programowej Fundacji Dom Trzeciego Tysi鉍lecia - dokona otwarcia Domu.
W uroczystociach uczestniczyli przedstawiciele Fundacji, Ks. Pra豉t Zdzis豉w Ci禦i雟ki, by造 Prezydent Zgromadzenia Fundator闚 Fundacji i przewodnicz鉍a Rady Programowej Fundacji pani Maria Besztak. Pani Maria odczyta豉 s這wo od Fundacji a Ksi鉅z Pra豉t wr璚zy pi瘯ny album dotycz鉍y 篡cia Ks. Kardyna豉 Stefana Wyszy雟kiego Droga 砰cia
   A.D. 2005
Fundacja - Dom Trzeciego Tysi鉍lecia