Zaproszenie NSZZ RI  2 czerwca 2013 do Żułowa
Zbliża się 32. rocznica śmierci Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego – patrona Fundacji Dom Trzeciego Tysiąclecia i szkół noszących Jego imię. W tym roku przy kapliczce w Żułowie, którą poświęcaliśmy trzy lata temu, zbiorą się rolnicy zrzeszeni w Związku Solidarność Rolników Indywidualnych aby modlić się o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia.
    Serdecznie zapraszamy szkoły prymasowskie diecezji zamojsko – lubaczowskiej na wspólne świętowanie.
    Uroczystość,  odbędzie się 2 czerwca 2013r. – w niedzielę.
Rozpoczniemy o godz. 11 00 montażem słowno – muzycznym pt. „Stefan Wyszyński nieustraszony rzecznik godności człowieka” w wykonaniu  młodzieży z Gimnazjum w Sitnie.
  o  godz. 12 00 Msza św. zakończona nabożeństwem czerwcowym ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Zakończymy wspólną agapą.